Міжнародна екологічна олімпіада наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO»

Це унікальна виставка-захист наукових проєктів з охорони довкілля учнівської молоді (8-11 класи) закладів загальної середньої та позашкільної освіти з України та інших країн. Даний захід проводиться Національним еколого- натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з «Українсько-американським міжнародним ліцеєм «Меридіан» Києва» як головним інвестором.

Міжнародна екологічна олімпіада наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» проводиться з метою виявлення і підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу в галузі екології, підвищення екологічної і правової обізнаності учнівської молоді, громадян щодо захисту довкілля шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, виховання дбайливого ставлення до природи, формування природоохоронного мислення. Ми прагнемо створити унікальний досвід для молодих учених, що сприятиме створенню нових проєктів та презентації власних ідей. Це змагання надає можливість поділитися думками та висновками щодо захисту довкілля. Учасники можуть запропонувати, як зберегти чисте довкілля для майбутніх поколінь.
Проєкти, відібрані для участі у DreamECO, повинні стосуватися лише екологічних проблем і нести в собі ідеї для створення кращого майбутнього. Проєкти будуть відкриті для широкого загалу. Багато людей зможе побачити постери проєктів і ознайомитися з сучасними підходами до вирішення екологічних проблем (локальних та глобальних).